Katolička osnovna škola Virovitica

Završna priredba učenika Katoličke osnovne škole u Virovitici

Autor: Mario Večerić, 24. 5. 2017.

U utorak, 23. svibnja učenici Katoličke osnovne škole u Virovitici održali su u Gradskom kazalištu Virovitica završnu priredbu prigodom kraja nastavne godine. Program se sastojao od glazbenih, recitatorskih, scenskih i plesnih prikaza koje su učenici pripremili pod vodstvom svojih učiteljica. Po prvi puta na priredbi se predstavio dječji pjevački zbor naše škole, a kao vrhunac programa nastupio je pjevački zbor roditelja i djelatnika škole s dvije pjesme.

Nakon programa prisutnima se obratio ravnatelj vlč. Mario Večerić. Prisutne je pozdravio u ime osnivača škole,  požeškog biskupa msgr. dr. Antuna Škvorčevića. Potom je zahvalio učiteljima, stručnoj i tehničkoj službi, a napose učenicima i njihovim roditeljima za suradnju i  nastojanja kojima pomažu i prate rad škole. Pozdravio je sve prisutne buduće učenike i njihove roditelje i naglasio radost što će i oni uskoro postati dio zajednice Katoličke osnovne škole u Virovitici. Nakon završenog programa u Kazalištu svi prisutni su se uputili u prostore škole gdje su im učenici zajedno sa svojim učiteljicama pokazali učionice te prezentirali aktivnosti vezane za nastavu i izvan nje, a napose rad i program produženog boravka kao jedne od posebnosti Katoličke osnovne škole u Virovitici.  Među uzvanicima bili su Alen Bjelica pročelnik Ureda za društvene djelatnosti u Gradu Virovitici,  ravnatelj Katoličke osnovne škole u Požegi vlč. Želimir Žuljević sa suradnicima te ravnatelji osnovnih škola iz Virovitice i Suhopolja.

Tekst: Mario Večerić, ravnatelj

OGLASNA PLOČA

Školski odbor
« Studeni 2017 »